CARHUNTER. To my.

Cześć,
Fajnie, że trafiłeś na naszą stronę. Dzięki za zaufanie.

CarHunter to zespół moto-pasjonatów i fachowców od sprowadzania pojazdów z USA – Adrian, Damian i Piotr. Dbamy o to, aby Twoje auto trafiło całe i zdrowie we wskazane miejsce. Działamy szybko i konkretnie.

Przez lata udało nam się zebrać sprawdzoną ekipę w USA i PL. 

Wszystko chodzi tak. jak powinno!

Współpracujemy ze specjalistami od weryfikacji aut, ubezpieczeń, rzeczoznawcami, kierowcami i mechanikami. Full serwis + bezpieczeństwo.

Znamy ten “ból” szukania auta w Polsce. Kupa gruzu i oszuści, którzy wciskając kit, chcą sprzedać za wszelką cenę. Dramat.

Ale mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Sprowadziliśmy dla klientów już ponad 400 samochodów i wiemy, że to bardzo dobra opcja na zakup samochodu. Szczególnie w 2022 roku. Wybór jest duży. Auta z USA kupione z CARHUNTER są tańsze, pewniejsze i lepiej wyposażone niż te w Europie. Proces wyboru samochodu, zakupu i transportu może wydawać się trudny i złożony dla niedoświadczonego kupca. Spokojnie. Pomożemy CI w tym. 

Pracujemy z Klientami prywatnymi i z Handlarzami. Kupujemy auta z aukcji w USA, Kanadzie, Dubaju, Japoni i dostarczamy je we wskazane miejsce. 

Zaoszczędzamy średnio 20-40% na każdej sztuce! Bez spiny, w luźnej i miłej atmosferze.

Zadzwoń lub napisz

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu kontaktu i prezentacji informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem carhunter-usa.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie CAR HUNTER – USA LTD; CRN: 13127880; Woodfield Business Centre, Carr Hill, DN4 8DE Doncaster; United Kingdom. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na https://carhunter-usa.pl/regulamin/

Damian, CEO

"
Nieważne, czy kupujesz furę za bańkę, czy za 20 tysięcy. Klienci wracają do nas, bo każdego obsługujemy tak, jakbyśmy robili to dla siebie.

Upolujmy
auto dla Ciebie!

0

Lat w biznesie

motoryzacyjnym.

> 0
Sprowadzonych aut
0 k
Średnia wartość w PLN
0 %
Średnia oszczędność
Zapolujmy na moto okazje! Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup dobrego auta w atrakcyjnej cenie, to witamy w domu. Pomożemy Ci upolować wymarzony samochód w USA i dostarczamy pod Twój dom nawet do 40% taniej niż w Polsce. Sprowadzamy również inne pojazdy, takie jak łodzie, motocykle, quady, ATV z Kanady, Japonii i Dubaju.
Carhunter-usa.pl © 2022. Zapolujmy na MOTO OKAZJE!