Proces zakupu w skrócie:

1. Wyszukanie i weryfikacja pojazdu

Mamy dostęp do największych domów aukcyjnych w Stanach takich jak IAAI, Copart (pojazdy uszkodzone). Mamy również możliwość fizycznej inspekcji i kupna pojazdów nowych, bezwypadkowych i klasyków. Można ich szukać wśród lokalnych ogłoszeń np. na AutoTempest, CG, eBay, bezpośrednio u kolekcjonerów czy prosto od dealer’a.

2. Zanim zaczniemy

Przed wyszukaniem, sprawdzeniem, licytacją i sprowadzeniem auta podpisujemy umowę – zabezpiecza to zarówno nas jak i Ciebie. Przy podpisaniu umowy pobieramy depozyt w wysokości 500 zł. Pozostałą część, czyli 3000zł, wpłacasz przed przystąpieniem do aukcji. Mamy 50 dni na znalezienie pojazdu spełniającego Twoje oczekiwania. W przypadku przegranej aukcji Nasza prowizja zostanie na poczet kolejnej aukcji. W przypadku gdy nie kupimy auta w tym czasie 3 500zł zostanie zwrócone na konto bankowe, z którego został wysłany przelew.

3. Licytacja

Po Twojej wstępnej akceptacji pojazdu który Ci przesłaliśmy, sprawdzamy historie pojazdu, kupujemy raporty, sprawdzamy czy sprzedawca jest ubezpieczalnia- kupujemy tylko od ubezpieczalni, czy to nie jest flip, czy było wcześniej licytowane…
Państwo określają maksymalna kwotę w pln z dostawą pod dom, my na podstawie tego wiemy ile maksymalnie możemy zapłacić za nie na licytacji.

4. Płatność za auto

Po wygranej aukcji należy wpłacić na wskazane konto w USA za:
*koszt pojazdu
*prowizję domu aukcyjnego
*prowizję brokera
*transport lądowy z placu domu aukcyjnego do najbliższego portu oraz za fracht morski do Europy,

Naszym Klientom rekomendujemy Kantor Internetowy Alior Bank. Bardzo dobry kurs wymiany walut oraz expresowy przelew do USA, zlecony do godz 13 dnia roboczego wieczorem już jest w USA…
Innym bankom zajmuje to nawet do 5 dni roboczych…
Aukcje dają kilka dni na zapłatę, następnie naliczają dodatkowe opłaty…

5. Transport do najbliższego portu w USA i dalej do Europy

W ciągu 2-3 tygodni  od wygrania aukcji dokonujesz opłaty za transport na terenie USA oraz opłaty do firmy transportowej za fracht. Cały proces trwa około 8-12 tygodni. W trakcie transportu będziesz informowany na bieżąco o tym, co dzieje się z Twoim pojazdem. Otrzymasz zdjęcia, dane kontenera i pełne wsparcie z Naszej strony. Gwarantujemy, że auto trafi do Ciebie w stanie, w którym je kupiliśmy!

6. Odprawa celna w Niemczech

Gdy samochód dotrze do portu w Niemczech, przesyłamy Ci fakturę do opłaty za cło, podatek VAT, rozładunek pojazdu i koszta agencji celnej. Po wykonanym przelewie bezpośrednio do agencji Celnej w Niemczech zlecamy transport przez wskazany przez Ciebie adres.

7. Dzień dostawy

Zarówno dla nas jak i dla Ciebie to najbardziej wyczekiwany dzień! Zawsze jesteśmy podekscytowani, kiedy możemy przekazać kluczyki do wymarzonego pojazdu. Tego dnia opłacasz transport lądowy z Niemiec pod Twój dom. Płacisz gotówką lub przelewem dla kierowcy firmy transportowej.

8. Rejestracja pojazdu

Jeśli potrzebujesz pomocy z tłumaczeniem dokumentów, przygotowaniem oświetlenia do warunków w EU, przeglądem techniczny czy opłatą akcyzy (dotyczy tylko aut rejestrowanych w Polsce) to daj nam znać – podpowiemy jak to zrobić.

9. Naprawa, jeżeli auto było uszkodzone

Doradzimy Ci jak  najszybciej i najkorzystniej dla Ciebie naprawić auto! Stale współpracujemy ze sprawdzonymi i najlepszymi ekspertami z branży. Twoja nowa bryka będzie śmigać po ulicach w mgnieniu oka!

Jakiego samochodu szukasz?

Wypełniając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu kontaktu i prezentacji informacji handlowych o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z serwisem carhunter-usa.pl. Będzie to marketing bezpośredni, do realizacji którego wykorzystamy Twoje telekomunikacyjne urządzenia końcowe. Administratorem Twoich danych osobowych będzie CAR HUNTER – USA LTD; CRN: 13127880; Woodfield Business Centre, Carr Hill, DN4 8DE Doncaster; United Kingdom. Przysługuje Tobie prawo do cofnięcia zgody, żądania wglądu do Twoich danych, wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz na https://carhunter-usa.pl/regulamin/

Zapolujmy na moto okazje! Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup dobrego auta w atrakcyjnej cenie, to witamy w domu. Pomożemy Ci upolować wymarzony samochód w USA i dostarczamy pod Twój dom nawet do 40% taniej niż w Polsce. Sprowadzamy również inne pojazdy, takie jak łodzie, motocykle, quady, ATV z Kanady, Japonii i Dubaju.
Carhunter-usa.pl © 2022. Zapolujmy na MOTO OKAZJE!