Najczęściej zadawane pytania

9/10 samochodów w USA to szroty. Wszystkie nasze propozycje dokładnie weryfikujemy, włącznie z dokumentami i stanem technicznym. Kupujemy raporty, na podstawie których wiemy, czy auto jest warte uwagi i polecenia. Całkowity koszt pomocy w znalezieniu, zakupie, sprowadzeniu, naprawie i zarejestrowaniu auta to 3500 zł.

Wszystkie raporty włącznie z objaśnieniem dostępne są do pobrania w formacie PDF.

Nasza firma rezyduje w UK w Doncaster. Z uwagi na obecną sytuację z klientami pracujemy w 100% zdalnie, jednocześnie dbając o najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwo transakcji.

Współpracujemy z kilkoma zaufanymi serwisami wyspecjalizowanymi w naprawie aut z USA. Większość importowanych samochodów naprawiamy i dostosowujemy do warunków europejskich.
Naprawione i gotowe do rejestracji samochody dostarczamy pod wskazany adres.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami ubezpieczeniowy, która zapewnia w pełni transparentne raporty do każdego auta. Dodatkowo korzystamy z pomocy firm zewnętrznych, które dokonują szczegółowych oględzin.

Do tej pory z sukcesem dostarczyliśmy auta dla ponad 300 klientów w Polsce i na Świecie. Aktualnie importujemy średnio 30 aut miesięcznie.

Aktywnie szukamy okazji, dzięki którym oszczędzisz maksymalnie dużo.
Gwarantujemy Ci, że finalna cena będzie niższa o 20% – 40% niż samochody dostępne na rynku Polskim.

Zapolujmy na moto okazje! Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup dobrego auta w atrakcyjnej cenie, to witamy w domu. Pomożemy Ci upolować wymarzony samochód w USA i dostarczamy pod Twój dom nawet do 40% taniej niż w Polsce. Sprowadzamy również inne pojazdy, takie jak łodzie, motocykle, quady, ATV.
Carhunter-usa.pl © 2024. Zapolujmy na MOTO OKAZJE!